Marketing

Ogólnopolska sieć miejskich serwisów to doskonałe miejsce do akcji marketingowych. Tu można przeprowadzić kampanię promocyjną, w unikatowych formach marketingowych. Prowadzimy plebiscyty, konkursy, ciekawe akcje. Tworzymy strony specjalnie przygotowane zgodnie z profilem działalności klienta.

W sprawie ogólnopolskich akcji i patronatów - kontakt Luiza Piotrowicz pawel.pakosz@polskapress.pl.

Kontakt w poszczególnych regionach

woj. dolnośląskie
Anna Bijak
anna.bijak@gazeta.wroc.pl
woj. łódzkie
Krzysztof Druszcz
k.druszcz@dziennik.lodz.pl
woj. małopolskie
Beata Bratek
beata.bratek@dziennik.krakow.pl
woj. mazowieckie
Luiza Piotrowicz
luiza.piotrowicz@polskapress.pl
woj. pomorskie
Bogusław Kaczmarek
b.kaczmarek@prasa.gda.pl
woj. śląskie oraz woj. opolskie
Anna Jawor
a.jawor@dz.com.pl
woj. wielkopolskie
Paulina Burchardt
p.burchardt@glos.com

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.