Marketing

Ogólnopolska siec miejskich serwisów to doskonałe miejsce do akcji marketingowych. Tu można przeprowadzić kampanię promocyjną w unikatowych formach marketingowych. Prowadzimy plebiscyty, konkursy i inne ciekawe akcje. Tworzymy strony specjalnie przygotowane zgodnie z profilem działalności klienta.


Kontakt w sprawie ogólnopolskich akcji i patronatów:

Katarzyna Niedzwiecka, e-mail: katarzyna.niedzwiecka@polskapress.pl
Bartłomiej Adamiak, e-mail: bartlomiej.adamiak@polskapress.pl


Osoby kontaktowe w poszczególnych regionach:


woj. mazowieckie
Katarzyna Niedzwiecka, e-mail: katarzyna.niedzwiecka@polskapress.pl, tel.: 693 960 977
Bartłomiej Adamiak, e-mail: bartlomiej.adamiak@polskapress.pl, tel.: 797 602 005


woj. podlaskie
Ewa Szmarowska, e-mail: ewa.szmarowska@polskapress.pl, tel.: 695 308 986


woj. kujawsko-pomorskie
Przemysław Durczak, e-mail: przemyslaw.durczak@polskapress.pl, tel.: 519 503 742


woj. świętokrzyskie
Iwona Walkowicz, e-mail: iwona.walkowicz@polskapress.pl, tel.: 691 770 005


woj. zachodniopomorskie
Robert Gromowski, e-mail: robert.gromowski@polskapress.pl, tel.: 502 339 113


woj. małopolskie
Beata Bratek, e-mail: beata.bratek@polskapress.pl, tel.: 607 037 907


woj. lubelskie
Edyta Pytka, e-mail: edyta.pytka@polskapress.pl, tel.: 503 138 594


woj. łódzkie
Krzysztof Druszcz, e-mail: krzysztof.druszcz@polskapress.pl, tel.: 502 499 162


woj. opolskie
Justyna Duchnowska, e-mail: justyna.duchnowska@polskapress.pl, tel.: 695 390 222


woj. wielkopolskie
Marcin Fuszpaniak, e-mail: marcin.fuszpaniak@polskapress.pl, tel.: 502 499 745


woj. podkarpackie
Renata Tereszkiewicz, e-mail: renata.tereszkiewicz@polskapress.pl, tel.: 691 432 896


woj. śląskie
Krzysztof Gronowicz, e-mail: krzysztof.gronowicz@polskapress.pl, tel.: 695 293 104


woj. pomorskie
Agnieszka Król, e-mail: agnieszka.krol@polskapress.pl, tel.: 797 001 047


woj. dolnośląskie
Anna Bijak-Bednarska, e-mail: anna.bijak@polskapress.pl, tel.: 502 499 313


woj. lubuskie
Aleksandra Sobolewska, e-mail: aleksandra.sobolewska@polskapress.pl, tel.: 510 026 998

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.