Dolnośląskie

REDAKCJA SERWISU:
ul. Św. Antoniego 2/4 (Pasaż Pokoyhof)
wejście B III p.
50-073 Wrocław.
tel. 71-37-48-238
e-mail: wroclaw@naszemiasto.pl
 

REDAKTORZY SERWISU:
Karolina Szypuła
e-mail: karolina.szypula@gazeta.wroc.pl
tel.: 71-37-48-155


Joanna Urbańska
e-mail: joanna.urbanska@gazeta.wroc.pl
tel.: 71-37-48-120


LEGNICA
Mateusz Różański
e-mail: mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl
tel.: 76-852-29-22


WAŁBRZYCH
Elżbieta Węgrzyn
e-mail: elzbieta.wegrzyn@gazeta.wroc.pl
tel.: 74-843-93-72


PATRONATY
Martyna Wasiak
e-mail: martyna.wasiak@gazeta.wroc.pl
tel.: 71-374-81-13

Regionalny oddział marketingu i reklamy

MARKETING
Anna Bijak
e-mail: anna.bijak@gazeta.wroc.pl


BIURO REKLAMY
Kamil Mońko
e-mail: kamil.monko@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.