Dolnośląskie

REDAKTORZY SERWISU:


Adrianna Szurman
kom. +48 502 499 309


GŁOGÓW


Grażyna Szyszka
e-mail: grazyna.szyszka@gazeta.wroc.pl
kom. +48 502 499 804


LEGNICA


Mateusz Różański
e-mail: mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl
tel.: 514 800 962


LUBIN


Ewa Chojna
e-mail: ewa.chojna@gazeta.wroc.pl
kom. +48 797 607 854


OLEŚNICA


Karolina Jurek-Bugla
e-mail: karolina.jurek@gazeta.wroc.pl
kom. +48797607850


SYCÓW


e-mail: beata.samulska@gazeta.wroc.pl
kom. +4862785261


ŚWIDNICA


Małgorzata Moczulska
e-mail: malgorzata.moczulska@gazeta.wroc.pl
kom. +48 502 499 826


WAŁBRZYCH


Paweł Gołębiowski
e-mail: pawel.golebiowski@gazeta.wroc.pl
kom. +48 514 800 966


WROCŁAW


Robert Migdał
e-mail: robert.migdal@gazeta.wroc.pl
tel. +48 71 37 48 138
kom. +48 502 499 812


ZGORZELEC


Karolina Niemczyk
e-mail: karolina.niemczyk@gazeta.wroc.pl
tel. +48 502 499 807


PATRONATY


Natalia Niedzielska-Burdzy
e-mail: natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl
tel.: 71-374-81-13

Regionalny oddział marketingu i reklamy


MARKETING


Anna Bijak

e-mail: anna.bijak@gazeta.wroc.pl
502 499 313


BIURO REKLAMY


Karolina Michalak

e-mail: karolina.michalak@polskapress.pl
502 499 323

Regionalny oddział marketingu i reklamy

MARKETING
Anna Bijak
e-mail: anna.bijak@gazeta.wroc.pl


BIURO REKLAMY
Kamil Mońko
e-mail: kamil.monko@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.