Kujawsko-pomorskie

Tomasz Pietraszak
z-ca redaktorów naczelnych ds. multimediów
tomasz.pietraszak@polskapress.pl
tel.: 52 32 63 161


Marcin Gołembiewski
koordynator serwisu
e-mail: marcin.golembiewski@polskapress.pl
tel.: 519 503 679


Jakub Stykowski
kierownik działu online
e-mail: jakub.stykowski@polskapress.pl
tel.: 510 026 835

BYDGOSZCZ, NAKŁO, SOLEC KUJAWSKI, KORONOWO, ŚWIECIE, MOGILNO

ul. Zamoyskiego 2, 85-063 Bydgoszcz, tel.: +48 52 326 31 73


Katarzyna Muszyńska

e-mail: agnieszka.kasperek@polskapress.pl


Agnieszka Kasperek
e-mail: agnieszka.kasperek@polskapress.pl


TORUŃ
ul. Podmurna 31, 87-100 Toruń, tel. 56 65 21 449


Krzysztof Maliszewski
e-mail: krzysztof.maliszewski@polskapress.pl


OKOLICE TORUNIA, CHEŁMŻA, CHEŁMNO, RYPIN, GOLUB-DOBRZYŃ, CHEŁMNO, BRODNICA


Justyna Juszczyńska
e-mail: justyna.juszczynska@polskapress.pl


GRUDZIĄDZ


ul. Wybickiego 38, Grudziądz 86-300, tel. 56 451 19 20


Łukasz Szalkowski
e-mail: lukasz.szalkowski@polskapress.pl


INOWROCŁAW, ŻNIN


ul. Roosevelta 15, 88-100 Inowrocław, tel. 52 357 22 33

Szymon Cieślak
e-mail: szymon.cieslak@polskapress.pl

Maciej Drabikowski
e-mail: maciej.drabikowski@polskapress.pl
tel. 607 999 994


WŁOCŁAWEK


ul. Żabia 29, 87-800 Włocławek, tel. 54 232 22 22
e-mail: wloclawek@naszemiasto.pl


Marcin Gołembiewski
e-mail: marcin.golembiewski@polskapress.pl

Paweł Czarniak
e-mail: pawel.czarniak@polskapress.pl


OKOLICE WŁOCŁAWKA, LIPNO, RADZIEJÓW, CIECHOCINEK, ALEKSANDRÓW KUJAWSKI



Justyna Juszczyńska

e-mail: justyna.juszczynska@polskapress.pl

[/td][/tr]

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny

REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.