Łódzkie

REDAKCJA SERWISU:
ul. ks. I. Skorupki 17/19
90-532 Łódź
e-mail: lodz@naszemiasto.pl
 
 
Daniel Sibiak
szef redakcji online naszemiasto.pl
e-mail: daniel.sibiak@polskapress.pl
tel. 607 035 042

Dariusz Matyjaszczyk
menadżer online oddział Łódź
e-mail: dariusz.matyjaszczyk@polskapress.pl
tel. 698 635 698

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.