Łódzkie

REDAKCJA SERWISU:
ul. ks. I. Skorupki 17/19
90-532 Łódź
e-mail: lodz@naszemiasto.pl
 
 

REDAKTORZY SERWISU:
Małgorzata Martynelis
szef redakcji online NM
e-mail: m.martynelis@dziennik.lodz.pl
tel. 797-001-031

Dariusz Matyjaszczyk
e-mail: d.matyjaszczyk@dziennik.lodz.pl


Łucja Cymkiewicz
e-mail: l.cymkiewicz@dziennik.lodz.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.