Lubelskie

REDAKCJA SERWISU:
Krakowskie Przedmieście 10
20-002 Lublin
e-mail: lublin@naszemiasto.pl
 
REDAKTORZY SERWISU
Ewa Pajuro
Kierownik działu online
e-mail: ewa.pajuro@polskapress.pl
tel.: 81 446 28 18

Zamość, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Parczew
Joanna Nowicka
e-mail: j.nowicka@kurierlubelski.pl
tel.: 696 066 102

Kraśnik, Janów, Łęczna, Łuków, Lubartów
Sandra Michalewska
e-mail: s.michalewska@kurierlubelski.pl
tel.: 696 066 103

Chełm, Krasnystaw, Włodawa, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska
Justyna Pietrzyk
e-mail: j.pietrzyk@kurierlubelski.pl
tel. 662 032 317

Puławy, Ryki, Dęblin, Kazimierz, Nałęczów, Opole Lubelskie
Justyna Popiołek
e-mail: j.popiolek@kurierlubelski.pl
tel. 606 132 855


Świdnik
Agata Wójcik
e-mail: a.wojcik@kurierlubelski.pl
tel. 731 076 206

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.