Lubuskie

[Zielona Góra]
Adres: Al. Niepodległości 25
65-042 Zielona Góra


Magda Weidner
redaktor
e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl
tel.: 68 324 88 70

[Gorzów Wielkopolski]
Adres: ul. Sikorskiego 111
Gorzów Wielkopolski 66-400


Aleksandra Szymańska
redaktor
e-mail:aszymanskaa@gazetalubuska.pl
tel.: 95 722 57 72


Anna Rimke
e-mail: arimke@gazetalubuska.pl
tel.: 95 722 57 72


[Nowa Sól]
Adres: pl. Wyzwolenia 4
Nowa Sól 67-100


Jakub Nowak
kierownik działu "Gazety Lubuskiej"
w Nowej Soli
e-mail: jnowak@gazetalubuska.pl
tel.: 68 387 52 87


Filip Pobihuszka
dziennikarz
e-mail: fpobihuszka@gazetalubuska.pl
tel.: 68 387 52 87


Magda Weidner
redaktor
e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl
tel.: 68 324 88 70

[Wschowa]
Adres: pl. Wyzwolenia 4
Nowa Sól 67-100


Jakub Nowak
kierownik działu "Gazety Lubuskiej" 
w Nowej Soli
e-mail: jnowak@gazetalubuska.pl 
tel.: 68 387 52 87


Filip Pobihuszka
dziennikarz
e-mail: fpobihuszka@gazetalubuska.pl
tel.: 68 387 52 87

[Żary]
Magda Weidner
redaktor
e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl
tel.: 68 324 88 70


[Międzyrzecz, Słubice, Kostrzyn,
Sulęcin, Strzelce Kraj., Międzychód,
Lubusko, Drezdenko]


Aleksandra Szymańska
redaktor
e-mail:aszymanskaa@gazetalubuska.pl
tel.: 95 722 57 72


Anna Rimke
e-mail: arimke@gazetalubuska.pl
tel.: 95 722 57 72


[Żagań, Gubin, Krosno Odrzańskie,
Sulechów, Świebodzin, Szprotawa]


Magda Weidner
redaktor
e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl
tel.: 68 324 88 70

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.