Małopolskie

REDAKCJA SERWISU:

ul. Zabłocie 43a
30-701 Kraków 
e-mail: krakow@naszemiasto.pl
Tel. 12 688 84 88


ODDZIAŁ W KRAKOWIE:


Angelika Nęcka
koordynator online
e-mail: angelika.necka@polskapress.pl

Przemysław Malisz
wydawca serwisu online
e-mail: przemysław.malisz@polskapress.pl

Piotr Błoński
wydawca serwisu online
e-mail: piotr.blonski@polskapress.pl

Katarzyna Krawczyk
wydawca serwisu online
e-mail: katarzyna.krawczyk@polskapress.pl

Paula Szacka
wydawca serwisu online
e-mail: paula.szacka@polskapress.pl

Krzysztof Karaś
wydawca serwisu online
e-mail: krzysztof.karaś@polskapress.pl

Agnieszka Aulich
wydawca serwisu online
e-mail: agnieszka.aulich@polskapress.pl

Oliwa Kopcik
wydawca serwisu online
e-mail: oliwia.kopcik@polskapress.pl

Jakub Sajdak
wydawca serwisu online
e-mail: jakub.sajdak@polskapress.pl


ODDZIAŁ W TARNOWIE:

Andrzej Skórka
tel. 14 631 94 14
e-mail: andrzej.skorka@polskapress.pl


ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZU:
Monika Kowalczyk
tel. 18 449 66 12
e-mail: monika.kowalczyk@polskapress.pl


ODDZIAŁ W MAŁOPOLSCE ZACHODNIEJ
Małgorzata Gleń
Tel. 33 844 73 64
e-mail: malgorzata.glen@polskapress.pl


ODDZIAŁ PODHALE
Łukasz Bobek
Tel.18 200 15 91
e-mail: lukasz.bobek@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.