Małopolskie

REDAKCJA SERWISU:
al. Pokoju 3
31-548 Kraków
e-mail: krakow@naszemiasto.pl
 

REDAKTORZY SERWISU:
Anna Kajtoch
szef serwisów internetowych
e-mail: a.kajtoch@gk.pl

Magdalena Kowalczyk
koordynator serwisów Nasze Miasto i Moje Miasto
e-mail: m.kowalczyk@gk.pl
tel. 012 619 91 15

Elżbieta Święcka
redaktor gazety Naszemiasto
mail elzbieta.swiecka@polskapress.pl
tel. 012 688 82 45

Angelika Witkowska
redaktor pionu internet
e-mail: a.witkowska@gk.pl
tel. 012 688 84 98
tel. 012 688 84 97

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.