Mazowieckie

CZEKAMY NA SYGNAŁ:


Można do nas zadzwonić pod nr tel. 502 499 074


Napisać na adres mailowy: warszawa@naszemiasto.pl


Lub tradycyjnie na adres: ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa


CZEKAJĄ NA PAŃSTWA REDAKTORZY SERWISU:


Piotr Wróblewski
wydawca, redaktor działu inwestycje/architektura
e-mail: piotr.wroblewski@polskapress.pl

Piotr Momot
wydawca serwisu online
e-mail: piotr.momot@polskapress.pl

Sonia Tulczyńska
wydawca / redaktor działu moda/styl życia
e-mail: sonia.tulczynska@polskapress.pl

Marcin Śpiewakowski
wydawca serwisu online
e-mail: marcin.spiewakowski@polskapress.pl

Przemysław Ziemichód
redaktor działu kulinaria
e-mail: przemyslaw.ziemichod@polskapress.pl

Sylwia Arlak
redaktor działu kultura
e-mail: sylwia.arlak@polskapress.pl

Basia Woźnica
dziennikarz
wydawca gazety print
e-mail: barbara.woznica@polskapress.pl

Sandra Gozdur
dziennikarz działu koncerty/kultura
e-mail: sandra.gozdur@polskapress.pl

Martyna Konieczek
dziennikarz działu miejskiego/transport
e-mail: martyna.konieczek@polskapress.pl

Joanna Postrzednik
dziennikarz działu miejskiego/ekologia
e-mail: joanna.postrzednik@polskapress.pl

Kacper Komaiszko
dziennikarz działu miejskiego
e-mail: kacper.komaiszko@polskapress.pl

Mariola Szczyrba
sekretarz redakcji, redaktor działu tetary
e-mail: mariola szczyrba@polskapress.pl

Szymon Starnawski
fotoreporter
e-mail: szymon.starnawski@polskapress.pl

Paweł Wiśniewski
fotoreporter

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny

REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.