Podkarpackie

REDAKCJA SERWISU
ul. Kraszewskiego 2
35-016 Rzeszów


Redakcja Podkarpackich NM
e-mail: podkarpackie@naszemiasto.pl
tel.: 17 867 22 84

  • Dębica
    Monika Sroczyńska
    debica@naszemiasto.pl

  • Jarosław
    Kamil Jaworski
    k.jaworski@nowiny24.pl
    jaroslaw@naszemiasto.pl

  • Jasło
    Iwona Adamek
    Jakub Hap
    Grzegorz Michalski
    jaslo@naszemiasto.pl
    ul. Kościuszki 37
    38-200 Jasło
    tel. 13 497 14 11

  • Kolbuszowa
    Dorota Wilk
    kolbuszowa@naszemiasto.pl

  • Krosno
    Ewa Gorczyca
    ewa.gorczyca@polskapress.pl
    krosno@naszemiasto.pl
    ul. Staszica 6 (III piętro)
    38-400 Krosno
    tel./fax 13 432 62 16

  • Przemyśl
    Łukasz Solski
    lukasz.solski@polskapress.pl
    Norbert Ziętal
    norbert.zietal@polskapress.pl
    przemysl@naszemiasto.pl
    ul. Lwowska 52/602
    37-700 Przemyśl
    tel./fax 16 679 04 01

  • Rzeszów
    Katarzyna Mularz
    Kinga Dereniowska
    Dariusz Dziopak
    rzeszow@naszemiasto.pl
    ul. Kraszewskiego 2

  • Sanok
    Sabina Tworek
    sanok@naszemiasto.pl
    691453910

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.