Podlaskie

REDAKCJA SERWISU
ul. Św. Mikołaja 1
15-419 Białystok


REDAKTORZY SERWISU

Anna Topczewska
e-mail: anna.topczewska@polskapress.pl
tel.: +48 85 748 74 03
fax: +48 85 744 56 20

Konrad Karkowski - NaM Białystok
e-mail: konrad.karkowski@polskapress.pl
tel.: 85 748 95 32
fax: +48 85 744 56 20

Maciej Łozowski - NaM Podlaskie - regionalne
e-mail: maciej.lozowski@polskapress.pl
tel.: 85 748 95 32
fax: +48 85 744 56 20

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.