Podlaskie

REDAKCJA SERWISU
ul. Św. Mikołaja 1
15-419 Białystok
e-mail: bialystok@naszemiasto.pl
tel.: 85 748 95 32


KOORDYNATOR SERWISU

Jarosław Sołomacha
e-mail:jaroslaw.solomacha@polskapress.pl
tel.: 85 748 95 32


REDAKTORZY SERWISU

bialystok.naszemiasto.pl

Anna Topczewska
e-mail: anna.topczewska@polskapress.pl
tel.: 85 748 74 03


Jerzy Doroszkiewicz
e-mail: jerzy.doroszkiewicz@polskapress.pl
tel. 85 748 95 32


Olga Goździewska
e-mail: olga.gozdziewska@polskapress.pl
tel.: 85 748 95 32


suwalki.naszemiasto.pl, augustow.naszemiasto.pl


Helena Wysocka
e-mail: helena.wysocka@polskapress.pl
tel.: 87 566 30 00


lomza@naszemiasto.pl, zambrow@naszemiasto.pl,
grajewo@naszemiasto.pl, kolno@naszemiasto.pl


Joanna Bajkiewicz
e-mail: joanna.bajkiewicz@polskapress.pl
tel.: 86 216 78 99


sokolka.naszemiasto.pl


Martyna Tochwin
e-mail: martyna.tochwin@polskapress.pl
tel.: 85 711 22 87


bielskpodlaski.naszemiastopl


Marta Romańczuk
e-mail: marta.romanczuk@polskapress.pl
tel.: 85 730 67 86


wasilkow.naszemiasto.pl


Magda Ciasnowska
e-mail: magda.ciasnowska@polskapress.pl
tel. +48 85 748 95 32

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.