Pomorskie

REDAKCJA SERWISU:
Targ Drzewny 9/11
80-894 Gdańsk
e-mail: gdansk@naszemiasto.pl


REDAKTORZY SERWISU:
Piotr Kubica
e-mail: piotr.kubica@prasa.gda.pl
tel.: 502 499 808


Patrycja Kłos
e-mail: p.klos@prasa.gda.pl
tel.: 58 30 03 299


Anna Bielińska
e-mail: a.bielinska@prasa.gda.pl
tel.: 797 001 037


REDAKCJA W MALBORKU:
ul. Kościuszki 5A
82-200 Malbork
e-mail: malbork@naszemiasto.pl


REDAKTORZY SERWISU:
Jacek Skrobisz
tel.: 55 270 23 17


Radosław Konczyński
tel.: 55 270 23 12 lub 797 001 062

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.