Śląskie

REDAKCJA SERWISU
ul. Baczyńskiego 25A
41-203 Sosnowiec Milowice
e-mail: naszemiasto@dz.com.pl
 

REDAKTORZY SERWISU

Marcin Nowak
menadżer regionalny ds. rozwoju serwisów internetowych
kierownik redakcji naszemiasto.pl, dziennikzachodni.pl
e-mail: marcin.nowak@dz.com.pl
tel.: 32-634-23-96


Karol Gruszka
e-mail: k.gruszka@dz.com.pl
tel.: 32-634-22-54


Łukasz Zalega
e-mail: l.zalega@dz.com.pl
tel.: 32-634-21-57

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.