Wielkopolskie

REDAKCJA SERWISU
ul. Grunwaldzka 19
60-782 Poznań
61 660 60 59
 

REDAKTORZY SERWISU

Poznań:
Leszek Waligóra
Kierownik Nasze Miasto Poznań
leszek.waligora@polskapress.pl


Grodzisk Wielkopolski:
Anna Wyrwa

e-mail: a.wyrwa@glos.com
tel. 502-499-737


Nowy Tomyśl:
Jakub Czekała

e-mail: j.czekala@glos.com
tel. 605-975-319


Wolsztyn:
Marcin Paczkowski

e-mail: m.paczkowski@glos.com
tel. 721-774-924


Międzychód:
Krzysztof Sobkowski

e-mail: k.sobkowski@glos.com
tel. 502-499-788


Szamotuły:
Jerzy Nowakowski

e-mail: j.nowakowski@glos.com
tel. 502-499-722

Śrem:
Katarzyna Baksalary

e-mail: k.baksalary@glos.com
tel. 691-770-013


Gniezno:
Łukasz Cieśliński

e-mail: l.cieslinski@glos.com
tel. 693-423-683


Konin:
Beata Pieczyńska

e-mail:b.pieczynska@glos.com
tel. 505-102-609



Piła:
Agnieszka Świderska

e-mail: a,swiderska@glos.com
tel. 502-499-731


Kalisz:
Andrzej Kurzyński

e-mail: a.kurzynski@glos.com
tel. 698-635-640


Krotoszyn:
Marcin Szyndrowski

e-mail: m.szyndrowski@glos.com
tel. 782-722-685

Oborniki:
Daria Goszcz

e-mail: d.goszcz@glos.com
tel. 698-635-690


Chodzież:
Bożena Wolska

e-mail: b.wolska@glos.com
Tel. 502-499-703


Wągrowiec:
Monika Dziuma

e-mail: m.dziuma@glos.com
tel.: 698-635-630


Pleszew:
Zuzanna Musielak

e-mail: z.musielak@glos.com
tel. 691-770-018


Złotów:
Jacek Grzesiak

e-mail: jacek.grzesiak@polskapress.pl


Kościan:
Malwina Korzeniewska

e-mail: m.korzeniewska@glos.com
tel. 514-800-942


Leszno:
Anna Szklarska-Meller

a.szklarska@glos.com

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl


Z-CA REDAKTORA NACZELNEGO
Aleksandra Glegoła,
e-mail: aleksandra.glegola@polskapress.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Luiza Piotrowicz
e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Anna Wietrzyńska-Mazik
e-mail: anna.wietrzynska@polskapress.pl


Danuta Kubow
e-mail: danuta.kubow@polskapress.pl

Formularz kontaktowy

* – Pole wymagane

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.