Zachodniopomorskie

STARGARD
ul. Wojska Polskiego 42
73-110 Stargard


Emilia Chanczewska
dziennikarz, redaktor portalu
e-mail: emilia.chanczewska@gs24.pl
tel.: 91-578-47-24
kom.: 697-770-211


SZCZECIN
ul. Nowy Rynek 3
71-875 Szczecin
tel.: 91 481 33 00


Jarosław Jaz
redaktor prowadzący
e-mail: jaroslaw.jaz@polskapress.pl


Tomasz Kuczyński
redaktor on-line
e-mail: tomasz.kuczynski@polskapress.pl
tel.: 510 026 523
GG: 3555268


Kasia Sienkiewicz
redaktor on-line
e-mail: katarzyna.sienkiewicz1@polskapress.pl


Olimpia Dudek
redaktor on-line
olimpia.dudek@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT
Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl


PROJEKTY SPECJALNE
Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl

Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY
Maciej Gładysiewicz
e-mail: maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT
Marcin Monik
e-mail: marcin.monik@polskapress.pl


MARKETING
Katarzyna Niedźwiedzka
e-mail: katarzyna.niedzwiedzka@polskapress.pl


BIURO REKLAMY
Team Leader
Ewa Badowicz
ewa.badowicz@polskapress.pl
+48 698 635 707


Head Group Manager
Artur Mielcarek
artur.mielcarek@polskapress.pl
+48 502 499 945

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.